Press Enter / Return to begin your search.

6 thoughts on “Wykorzystaj energię dnia swoich urodzin do szybszej realizacji marzeń”

 1. Gratiana, nie zgadzam się na wykluczenie szydełkowania i dłubania na drutach, no chyba ze za każdym razem robisz to samo, wtedy faktycznie, możesz robić automatycznie, ale tez nie do końca, bo rozmiar może być inny i koniec z automatycznym dzierganiem, musisz wysilić łepetynę ile dodawać lub ujmować oczek i w których miejscach.
  A u mnie to już w ogóle totalne tworzenie za każdym razem, bo zawsze robię coś innego i nie z gotowców, tylko z głowy.

  1. Miło, że napisałaś o tym i bardzo dobrze, że masz inne zdanie, inaczej nie byłoby dialogu.
   Ja niczego nie wykluczyłam, napisałam tylko to, co nie działa dla mnie, ani dla ludzi, z którymi o tym rozmawiałam. U mnie jest jeszcze dodatkowy czynnik, że to nie działa, mianowicie taki, że nie jestem w stanie usiedzieć przy tych pracach na t… dłużej niż 10 minut. Dlatego zrobienie czegokolwiek zajmuje mi miesiące, żeby nie powiedzieć lata. Jednak z pewnością, aby zrobić na drutach np. tył swetra, nie wymaga to skupienia, tylko powtarzanie rzędu za rzędem, to miałam na myśli.
   To jest Twoja pasja, więc inaczej do tego podchodzisz.
   Ps. Też nie korzystałam z gotowców, z prostej przyczyny – czytanie wzorów jest nudne i mało kreatywne. Jeżeli robiłam cokolwiek, to też według własnych pomysłów. Jednak powiem prawdę, nie są to zajęcia, które wielbię.

 2. Świetny pomysł na kreatywne spędzenie urodzin ale nie tylko można kreować codziennie swoją przyszłość.
  Zgadzam się z Tobą, gdyż wielokrotnie złapałam się na tym ze niby czytam ale nie wiem o czym bo myslami byłam gdzieś indziej.
  Dobry artykuł będę stosować. Dziękuję za podzielenie się tak niesamowitą wiedzą. 😍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyrighted Imagine Million